M. C.
Dobrý den,
dnes mi přišla zásilka s DP z Vaší firmy.
Chtěla bych Vám tímto poděkovat, za velice rychlou a kvalitní práci, okamžitou zpětnou vazbu.
Jsem velice spokojena, ještě jednou děkuji a přeji mnoho stejně spokojených zákazníků.
S pozdravem M. C.

N. R.
Dobrý den,
děkuji za zaslání souboru. Bylo mi potěšením svoji práci svěřit do Vašich rukou.
Přeji mnoho štěstí a úspěšný business, jste profesionálové.
S pozdravem a přáním pěkného dne,
N. R.

Drahomíra Hybrantová
Vážený pane Ritochu. Velmi Vám děkuji za rychlé vytisknutí a profesionální vazbu mé bakalářské práce.
Přeji UNI ŠKOLE mnoho dalších spokojených studentů.
S pozdravem Hybrantová

Luciana Vadinská
Ještě jednou bych chtěla poděkovat panu Ritochovi za pomoc, kvalitně odvedenou práci, rychlé jednání a vstřícný přístup. Děkuji. Doporučím dalším!!
Luciana Vadinská

Petr Matys
Chtěl bych vyjádřit svůj obdiv práci pana Michala z UNI ŠKOLY. Je to velký profík, člověk který Vám pomůže.Jeho práce je vždy profesionální s příjemným vystupováním. Lepšího odborníka ve svém oboru nenajdete. Mohu vřele doporučit jeho služby. Je velmi rychlý, spolehlivý a precizní. Michale, moc ti za vše děkuji
Petr Matys

Ivana Poschová
Touto cestou bych ráda poděkovala panu Michalovi za vynikající služby, které jsou profesionální, rychlé, ale i levné. Pokud někomu chybí vedoucí práce k BP, DP, tak doporučuji pana Michala, služby jsou doopravdy  kvalitní. Děkuji Michale.

Miroslav Šourek
Děkuji Michale za perfektní výkon při formátování a stylistice. Velmi vstřícné chování, rychlé jednání a kvalitně odvedená práce. Všem rozhodně doporučuji. Ještě jednou díky moc.

Lucie Žučková
Perfektně a velice rychle odvedená práce a milé jednání. Všem doporučuji. Děkuji Michale.

Gabriela Ferancová
Skvělé, rychlé a kvalitní. A trpělivost s počítačovými negramoty, jako jsem já. Také doporučuji! Děkuji ještě jednou za vše.

Lenka Lišková
Pana Michala velmi doporučuji. Mohu srovnávat. Spolupráce je velmi rychlá, kvalitní, komunikace vstřícná. Velmi mi pomohl a děkuji mu za to.

Martin Staněk
Michala vřele doporučuji. Velmi mi pomohl s mou bakalářskou prací… Michale, díky!

Petronela Brandlová
Také doporučuji, je to profík! Poradí, pomůže a hlavně nenechá člověka ve štychu.

Gabriela Ježková
Vstřícné jednání, rychlost, přesnost a užitečné rady! Doporučuji!

Filip Fortelný
Díky Vám se odevzdávání neproměnilo v noční můru, jako u ostatních. Mohu jen doporučit.

Eva Dudín Duchoňová
Profesionální, vstřícné a hlavně OCHOTNÉ jednání a samozřejmě kvalitně odvedená práce

Renata Šomšáková
Doporučuji, rychlá a efektivní pomoc.

Pokud i Vy chcete poskytnout reference,  napište nám.    Rádi je zveřejníme.   Chcete-li zůstat   v anonymitě,  zveřejníme pouze iniciály bez hypertextového odkazu.

Komentáře jsou uzavřeny.